| Dış boyutlar : | 2070 x 1010 mm |
|---|---|
| Yatak platformu: | 1900 x 850 mm |
| Karyola yükseklik ayarı : | 720-1015 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 70° |
| Trendelenburg / Ters trendelenburg : | + 12 ° / - 12 ° |
| Autocontour (sırt): | 75 mm |
| Korkuluk yüksekliği : | 110 mm |
| Başlık yüksekliği: | başucu: 340 mm - ayakucu: 245 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 175 mm |
| Tekerlekler : | 150 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 150 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi : | 300 kg |