| Dış boyutlar : | 1075 x 2025 mm |
|---|---|
| Yatak platformu: | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik : | 415 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 70° |
| Korkuluk yüksekliği : | 285 mm |
| Başlık yüksekliği : | 435 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 135 mm |
| Tekerlekler: | 100 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 120 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi : | 250 kg |