| Dış Boyutlar: | 2065 x 1000 mm |
|---|---|
| Yatak Platformu: | 1900 x 900 |
| Karyola yükseklik: | 390 mm |
| Maksimum sırt açısı: | 70° |
| Maksimum diz açısı: | 40° |
| Korkuluk yüksekliği: | 430 mm |
| Başlık yüksekliği: | 365 mm |
| Yatak altı boşluğu: | 345 mm |
| Tekerlekler: | 100 mm |
| Güvenli çalışma yükü: | 120 kg |
| Taşıma (Yükleme) kapasitesi: | 200 kg |