| Dış boyutlar : | 2030 x 1070 mm |
|---|---|
| Yatak platformu : | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik ayarı: | 510 - 790 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 70° |
| Maksimum diz açısı : | 40° |
| Autocontour (sırt - diz): | 75 – 50 mm |
| Korkuluk yüksekliği : | 370 mm |
| Başlık yüksekliği : | 425 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 160 mm |
| Tekerlekler: | 125 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 150 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi: | 300 kg |