| Dış Boyutlar: | 2000 x 900 mm |
|---|---|
| Yatak Platformu: | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik: | 475 mm |
| Maksimum sırt açısı: | 70° |
| Maksimum diz açısı: | 40° |
| Başlık yüksekliği: | başucu:430 ayakucu:330 mm |
| Yatak altı boşluğu: | 425 mm |
| Güvenli çalışma yükü: | 120 kg |
| Taşıma (Yükleme) kapasitesi: | 200 kg |