| Dış boyutlar: | 2165 x 1010 mm |
|---|---|
| Yatak platformu: | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik ayarı : | 470 - 780 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 70° |
| Maksimum diz açısı : | 40° |
| Trendelenburg / Ters trendelenburg : | + 12 ° / - 12 ° |
| Korkuluk yüksekliği : | 320 mm |
| Başlık yüksekliği : | başucu:455 mm ayakucu:325 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 160 mm |
| Tekerlekler : | 125 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 150 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi : | 300 kg |