| Dış Boyutlar: | 2030 x 1070 mm |
|---|---|
| Yatak platformu : | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik ayarı : | 550 - 900 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 75° |
| Maksimum diz açısı: | 45° |
| Trendelenburg / Ters trendelenburg : | + 17 ° / - 17 ° |
| Lateral tilt : | + 12 ° / - 12 ° |
| Autocontour (sırt - diz) : | 75-50 mm |
| Korkuluk yüksekliği : | 380 mm |
| Başlık yüksekliği: | 435 mm |
| Yatak altı boşluğu: | 235 mm |
| Tekerlekler: | 150 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 150 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi: | 300 kg |