| Dış Boyutlar: | 1990 x 1000 mm |
|---|---|
| Yatak Platformu: | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik: | 445 mm |
| Maksimum sırt açısı: | 70° |
| Korkuluk yüksekliği: | 430 mm |
| Başlık yüksekliği: | head:460 mm foot: 330 mm |
| Yatak altı boşluğu: | 225 mm |
| Tekerlekler: | 100 mm |
| Güvenli çalışma yükü: | 120 kg |
| Taşıma (Yükleme) kapasitesi: | 200 kg |