| Dış boyutlar : | 2160 x 1010 mm |
|---|---|
| Yatak platformu: | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik : | 490 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 70° |
| Maksimum diz açısı: | 40° |
| Trendelenburg : | + 12 ° |
| Korkuluk yüksekliği : | 430 mm |
| Başlık yüksekliği: | başucu:460 mm ayakucu:330 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 160 mm |
| Tekerlekler: | 125 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 120 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi : | 250 kg |