| Dış boyutlar : | 2030 x 1070 mm |
|---|---|
| Yatak platformu: | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik : | 500 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 70° |
| Maksimum diz açısı : | 40° |
| Trendelenburg : | + 12 ° |
| Autocontour (sırt - diz) : | 75 – 50 mm |
| Korkuluk yüksekliği : | 370 mm |
| Başlık yüksekliği : | 425 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 160 mm |
| Tekerlekler: | 125 mm |
| Güvenli çalışma yükü: | 150 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi : | 300 kg |