| Dış boyutlar : | 2030 x 1070 mm |
|---|---|
| Yatak platformu : | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik : | 500 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 70° |
| Maksimum diz açısı : | 40° |
| Trendelenburg: | + 12 ° |
| Korkuluk yüksekliği : | 285 mm |
| Başlık yüksekliği: | 425 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 160 mm |
| Tekerlekler : | 125 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 150 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi : | 300 kg |