| Dış boyutlar : | 2010 x 1070 mm |
|---|---|
| Yatak platformu : | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik ayarı: | 700 - 1010 mm |
| Maksimum sırt açısı: | 70° |
| Maksimum diz açısı: | - 40° |
| Trendelenburg / Ters trendelenburg: | + 12 ° / - 12 ° |
| Autocontour (sırt): | 75 mm |
| Korkuluk yüksekliği: | 275 mm |
| Başlık yüksekliği : | 355 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 185 mm |
| Tekerlekler: | 150 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 150 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi : | 300 kg |