| Dış boyutlar : | 2160 x 1010 mm |
|---|---|
| Yatak platformu: | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik ayarı : | 500 - 780 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 70° |
| Maksimum diz açısı: | 40° |
| Korkuluk yüksekliği : | 315 mm |
| Başlık yüksekliği : | başucu: 450mm - ayakucu:325mm |
| Yatak altı boşluğu : | 160 mm |
| Tekerlekler: | 125 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 150 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi: | 300 kg |