| Dış Boyutlar: | 2030 x 1070 mm |
|---|---|
| Yatak Platformu: | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik ayarı: | 440 - 750 mm |
| Maksimum sırt açısı: | 70° |
| Maksimum diz açısı: | 40° |
| Trendelenburg / Rev.trendelenburg: | + 12° / - 12° |
| Autocantour (sırt-diz): | 75 - 50 mm |
| Korkuluk yüksekliği: | 370 mm |
| Başlık yüksekliği: | 425 mm |
| Yatak altı boşluğu: | 160 mm |
| Tekerlekler: | 125 mm |
| Güvenli çalışma yükü: | 150 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi: | 300 kg |