| Dış boyutlar: | 2065 x 1000 mm |
|---|---|
| Yatak platformu : | 1900 x 900 mm |
| Karyola yükseklik : | 390 mm |
| Maksimum sırt açısı : | 70° |
| Korkuluk yüksekliği: | 430 mm |
| Başlık yüksekliği : | 365 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 345 mm |
| Tekerlekler: | 100 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 100 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi: | 180 kg |