| Dış Boyutlar: | 1600 x 790 mm |
|---|---|
| Yatak platformu: | 1500 x 710 mm |
| Karyola yükseklik: | 570 mm |
| Makimum sırt açısı: | 70° |
| Maksimum diz açısı: | 35° |
| Trendelenburg: | 12° |
| Korkuluk yüksekliği: | 280 mm |
| Başlık yüksekliği: | 345 mm |
| Yatak altı boşluğu: | 160 mm |
| Tekerlekler: | 125 mm |
| Güvenli çalışma yükü: | 120 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi: | 250 kg |