• Metal gövde.
• Ahşap yatak platformu.
• Sırt ayarı.(manuel)
• Trendelenburg. (amortisör)
• Metal korkuluklar.
• Sünger üzeri vinleks kaplı şilte.
• Serum askısı.
• Tekerlekler ikisi kilitli.
• Elektrostatik toz boyalı gövde.(RAL 7035)
| Dış boyutlar : | 680 x 2030 mm |
|---|---|
| Yükseklik ayarı : | 850 mm |
| Yatak platformu : | 600 x 1850 mm |
| Trendelenburg: | 20 ° |
| Korkuluk yüksekliği : | 280 mm |
| Yatak altı boşluğu : | 250 mm |
| Tekerlekler: | 150 mm |
| Güvenli çalışma yükü : | 120 kg |
| Taşıma (yükleme) kapasitesi: | 250 kg |
• Emniyet kemeri.